Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Biuro

Kliknij tu, aby przejść do pełnej listy kontaktów pracowników biurowych

Lp.

Imię i nazwisko

 Stanowisko

Numery telefonów

 Adres e-mail

1.

Janusz Kobielski

Nadleśniczy

kom. 606 638 385

janusz.kobielski@wroclaw.lasy.gov.pl

2.

Antoni Szurpicki

Zastępca Nadleśniczego

wew. *311
kom. 606 638 570

antoni.szurpicki@wroclaw.lasy.gov.pl

3.

Krzysztof Jamróz

Główny Księgowy

wew. *611
kom. 693 105 498

krzysztof.jamroz@wroclaw.lasy.gov.pl

4.

Włodzimierz J. Okoń

Inżynier Nadzoru

wew. *211
kom. 606 631 574

jacek.okon@wroclaw.lasy.gov.pl

5.

Elżbieta Zaręba

Specjalista ds. pracowniczych i socjalnych

wew. *131
kom. 693 104 489

elzbieta.zareba@wroclaw.lasy.gov.pl

6. Marzena Rejak St. referent ds pracowniczych

wew. *131
kom. 665 120 145

marzena.rejak@wroclaw.lasy.gov.pl

Regionalny Koordynator Projektu LIFE+

1. Ryszard Anglart Regionalny Koordynator Projektu LIFE+ wew. *693
kom. 531 654 802
ryszard.anglart@wroclaw.lasy.gov.pl

Dział gospodarki leśnej

1.

Betty Kobielska

St. Specjalista ds. zagospodarowania lasu

wew. *312
kom. 606 639 484

betty.kobielska@wroclaw.lasy.gov.pl

2.

Witold Winkler

St. Specjalista ds. ochrony lasu

wew. *314
kom. 606 634 716

witold.winkler@wroclaw.lasy.gov.pl

3.

Ryszard Zaręba

Specjalista ds. użytkowania lasu

wew. *313
kom. 606 634 492

ryszard.zareba@wroclaw.lasy.gov.pl

4.

Jerzy Dauber

Specjalista ds. melioracji wodnych

wew. *315
kom. 660 665 372

jerzy.dauber@wroclaw.lasy.gov.pl

5.

Janusz Droś

Specjalista ds. ochrony p.poż

oraz bhp

wew. *215
kom. 604 622 265

janusz.dros@wroclaw.lasy.gov.pl

6.

Dominik Miarka

Referent ds. leśnych

wew.*316

dominik.miarka@wroclaw.lasy.gov.pl
7.

Konrad Zator

Referent ds. leśnych

wew. *314

kom. 665 123 841

konrad.zator@wroclaw.lasy.gov.pl
8.

Marcin Czerkawski

Specjalista SL ds. leśnych

kom. 665 120 071

marcin.czerkawski@wroclaw.lasy.gov.pl

Dział  finansowo - księgowy

1.

Danuta Koza

Specjalista ds. ekonomicznych

wew. *612
kom. 693 105 341

danuta.koza@wroclaw.lasy.gov.pl

1.

Jadwiga Gunia

Starsza księgowa

wew. *614
kom. 665 120 066

jadwiga.gunia@wroclaw.lasy.gov.pl

3.

Anna Mielcarek

Starsza księgowa

wew. *613
kom. 693 104 562

anna.mielcarek@wroclaw.lasy.gov.pl

4. Katarzyna Perońska Księgowa wew. *614 katarzyna.peronska@wroclaw.lasy.gov.pl

5.

Paulina Milanowska

Specjalista ds. zamówień publicznych

 wew.*693
kom. 606 641 526

paulina.milanowska@wroclaw.lasy.gov.pl

Dział administracyjno - gospodarczy

1. Wioletta Roman p.o. Sekretarz wew.*615
kom. 606 634 529
wioletta.roman@wroclaw.lasy.gov.pl

2.

Józef Mesjasz

Specjalista ds. transportu

wew. *674
kom. 693 105 473

jozef.mesjasz@wroclaw.lasy.gov.pl

3. Jarosław Domagała Specjalista ds administracyjnych wew. *
kom. 606636215
jarosław.domagala@wroclaw.lasy.gov.pl
4. Jerzy Dauber Specjalista ds. melioracji wodnych wew.*315
kom. 693 105 541
jaroslaw.domagala@wroclaw.lasy.gov.pl
5.

Anna Pluskota

Referent ds. administracyjnych wew.*672 anna.pluskota@wroclaw.lasy.gov.pl
6.

Natalia Domagała

Referent ds. administracyjnych wew. *671 natalia.domagala@wroclaw.lasy.gov.pl