Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Jednostki terenowe

Kliknij tu, aby przejść do pełnej listy kontaktów pracowników terenowych.

L.p Imię i nazwisko Stanowisko Numer telefonu Adres e-mail
Straż Leśna
1. Wiesław Grzesiak Komendant Posterunku Straży Leśnej 606 636 259 wieslaw.grzesiak@wroclaw.lasy.gov.pl
2. Jerzy Jaroszek Strażnik Leśny 606 634 126 jerzy.jaroszek@wroclaw.lasy.gov.pl
Leśnictwo Cisy
1. Sylwester Mikołajczyk Leśniczy 606 637 156 sylwester.mikolajczyk@wroclaw.lasy.gov.pl
2. Grzegorz Peroński Podleśniczy 606 636 748 grzegorz.peronski@wroclaw.lasy.gov.pl
 Leśnictwo Jagodzin
 1. Krzysztof Bieganowski Leśniczy 606 637 932 krzysztof.bieganowski@wroclaw.lasy.gov.pl
2.   Podleśniczy    
Leśnictwo Poświętne
 1. Ryszard Chapski Leśniczy 606 639 084 ryszard.chapski@wroclaw.lasy.gov.pl
2. Piotr Czajkowski Podleśniczy 606 635 387 piotr.czajkowski@wroclaw.lasy.gov.pl
Leśnictwo Ziębina
 1. Marek Dwornicki Leśniczy 606 671 896 marek.dwornicki@wroclaw.lasy.gov.pl
  2.  Nela Marzec Podleśniczy  531 215 829 nela.marzec@wroclaw.lasy.gov.pl
Leśnictwo Dębówek
1. Wiesław Rychlewski Leśniczy 606 635 478 wieslaw.rychlewski@wroclaw.lasy.gov.pl
3. Łukasz Żarkowski Podleśniczy 606 631 384 lukasz.zarkowski@wroclaw.lasy.gov.pl
Leśnictwo Dzików
1. Jerzy Rozenkowski Leśniczy 606 636 732 jerzy.rozenkowski@wroclaw.lasy.gov.pl
2. Lechosław Wójciszyn Podleśniczy 606 634 874 lechoslaw.wojciszyn@wroclaw.lasy.gov.pl
Leśnictwo Głuszec
1. Andrzej Drgas Leśniczy 606 635 239 andrzej.drgas@wroclaw.lasy.gov.pl
2. Andrzej Czerkawski Podleśniczy 606 682 973 andrzej.czerkawski@wroclaw.lasy.gov.pl
 Leśnictwo Toporów
1. Marek Kmieć Leśniczy 606 683 438 marek.kmiec@wroclaw.lasy.gov.pl
2. Mariusz Bezeg Podleśniczy 606 636 412 mariusz.bezeg@wroclaw.lasy.gov.pl
 Leśnictwo Modrzew
1. Artur Krasuski Leśniczy 606 631 476 artur.krasuski@wroclaw.lasy.gov.pl
2. Marcin Czerkawski Podleśniczy 665 120 071 marcin.czerkawski@wroclaw.lasy.gov.pl
Leśnictwo Okrąglica
1. Tomasz Grela Lesniczy 606 636 293 tomasz.grela@wroclaw.lasy.gov.pl
2. Aleksander Kateusz Referent ds leśnych 606 634 764  
Leśnictwo łowieckie
1. Robert Jaskóła Leśniczy 606 631 524 robert.jaskola@wroclaw.lasy.gov.pl